O projektu

Co je BU2R?

BU2R je originální projekt Budvaru, který od roku 2007 podporuje původní městské kulturní projekty. BU2R se soustředí na městskou kulturu, kterou sleduje a reflektuje, s důrazem na původní a originální, v Čechách doposud nerealizovanou, tvorbu napříč různými generacemi umělců.

Vážíme si originálního postoje, tak jako naše pivo tvoří zcela jedinečný a původní přístup, bez kompromisů s maximální pozorností. Stojíme právě proto za těmi, kteří preferují tuto cestu, mají vizi a jasný plán, za těmi, kteří chtějí přinést něco opravdu nového a svého.

Zajímá nás Urban Culture. Umění formováné městským prostředím a dotýká se hudby, filmu, poezie, vizuálního umění, módy či divadla. Chceme být spojovacím článkem mezi originálním nápadem a realizací, propojit tvůrce, umělce, kapely nebo umělecká sdružení a podpořit jejich vizi. Vytváříme audiovizuální obsah a zároveň umíme přiblížit toto jedinečné umění širším masám a pomoci tak jeho autorům. Našim cílem je poskytnout produkční zázemí, které pomůže autorům realizovat vybrané originální projekty. Každý projekt mám potvrzuje, že město je scéna pro kreativní život.

Mám nápad!

Projekty pro rok 2019 se již realizují, rádi se ale dozvíme, na jakém originálním projektu pracujete, co vzniká ve vašem okolí. Kontaktujte nás na budweiser@bu2r.cz!