CARGO VINTAGE CAJUT

Market pro všechny milovníky starých časů v nové podobě

#cargogallery

cargogallery_vanocnimarket_fb_828x315px-1-jpg | CARGO VINTAGE CAJUT

VINTAGE BAZAR NA NÁPLAVCE!

Musictown Record Store - Musictown není jen obchod, kde se prodávají desky a cédéčka, ale je to místo, kde se lidé setkávají, seznamují se, poznávají novou hudbu a baví se. Vinyly, CD, MC, filmy, trička, živá huba, koncerty, release party a DJ´s pod Žižkovskou věží.

Boho Vintage Concept Store - Doplňky Boho v sobě nesou patinu času, příběh jejich minulého života, dostávají novou tvář a šatníku dodávají jiný rozměr. Jedná se pokaždé o originál.

By MarCat - retro & vintage treasures
Zapomenuté poklady z 20.- 80.let objeveny a oživeny s láskou a kočičí péčí. Také upcykling a redesign starých módních dámských i pánských doplňků jako jsou např. klobouky, kabelky, peněženky či motýlci.

PolaroidLove - Polaroid není jen fotoaparát, je to spíše životní styl. Je to takový malý, instantní svět. Instantní život. A my ho chceme žít naplno! Snažíme se šířit tuhle úžasnou technologii dál, vzájemně se obohacovat o povedené úlovky, a předávat si rady a tipy. K tomu nám pomáhá i náš malý obchod a galerie Polagraph, kde pořádáme výstavy, workshopy a besedy o instantní fotografii.
https://www.facebook.com/PolaroidLooove/?fref=ts

No Ordinary Heroes - No Ordinary Heroes je nové internetové knihkupectví přinášející výběr toho nejzajímavějšího z oblasti alternativního komiksu, ilustrace a dětské knihy. Naše nabídka je zaměřena na všechny čtenáře s otevřenou myslí k novým vypravěčským přístupům i netradičním tématům. Spolupracujeme s nezávislými vydavateli z celé Evropy a Severní Ameriky. Cílem No Ordinary Heroes je představovat nadějné autory, nominované i vítězné komiksy ze světových soutěží. Současně uvádíme vlastní limitované doplňky ve spolupráci s lokálními ilustrátory.

VYNIKAJÍCÍ JÍDLO!
NEJLEPŠÍ LOĎ!

Od 12h do 16h zahraje Eva Porating

Adresa: Náplavka, Praha 2

cargogallery_vanocnimarket_fb_828x315px-1-jpg | CARGO VINTAGE CAJUT

Sdílet článek:

Související novinky & akce