TOTO JE BU2R

projekty 2007-2014

#bu2r#UrbanProjects

BU2R je originální projekt Budvaru, který od roku 2007 podporuje původní městské kulturní projekty.

BU2R se soustředí na městskou kulturu, kterou sleduje a reflektuje, s důrazem na původní a originální, v Čechách doposud nerealizovanou, tvorbu napříč různými generacemi umělců.

Vážíme si originálního postoje, tak jako naše pivo tvoří zcela jedinečný a původní přístup, bez kompromisů s maximální pozorností. Stojíme právě proto za těmi, kteří preferují tuto cestu, mají vizi a jasný plán, za těmi, kteří chtějí přinést něco opravdu nového a svého.

Zajímá nás Urban Culture. Umění formováné městským prostředím a dotýká se hudby, filmu, poezie, vizuálního umění, módy či divadla. Chceme být spojovacím článkem mezi originálním nápadem a realizací, propojit tvůrce, umělce, kapely nebo umělecká sdružení a podpořit jejich vizi. Vytváříme audiovizuální obsah a zároveň umíme přiblížit toto jedinečné umění širším masám a pomoci tak jeho autorům. Našim cílem je poskytnout produkční zázemí, které pomůže autorům realizovat vybrané originální projekty. Každý projekt mám potvrzuje, že město je scéna pro kreativní život.